Zajmujemy się produkcją marek własnych.
Od projektu do końcowego produktu.

Duża wiedza i możliwości produkcyjne umożliwiają nam świadczenie usług w sektorze Private Label. Jako doświadczony partner biznesowy oferujemy Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę oraz produkty najwyższej jakości. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie przygotowując produkty spełniające jego oczekiwania. W ramach usług Private Label świadczymy pomoc na każdym etapie procesu produkcji: – dobór receptury ( wykonujemy próbki do przetestowania i akceptacji) lub produkcja według powierzonych receptur, – projekt graficzny produktu (współpraca ze studiem graficznym), – doradztwo w zakresie wyboru opakowania, konfekcjonowanie towaru

 Miejsce na Twoje Logo

 

PRZEBIEG PROCESU ZAMÓWIENIA – 6 KROKÓW

Poniżej zapoznać się z procesem produkcyjnym indywidualnie opracowanego projektu. W zależności od skomplikowania i wielkości wolumenu czas przygotowania gotowego produktu trwa do 30 dni

KROK 1
OKREŚLENIE SPECYFIKACJI
Naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od przesłania klientowi krótkiej ankiety, w której określone zostają jego wymagania. Ankieta pozwala nam na stworzenie jak najbardziej dopasowanej oferty i obejmuje takie pytania jak wielkość planowanego zamówienia, budżet przeznaczony na jedną świece czy rodzaj personalizacji.

KRKOK 2
WYBÓR SUROWCA, OPAKOWANIA I ZAPACHU
Na bazie wypełnionej ankiety przesyłamy klientowi ofertę w której przedstawiamy możliwe opakowania, wszystkie zapachy, które możemy zaproponować oraz rodzaje wosku. Na tym etapie świadczymy również usługę doradczą, opiniując najlepsze dla marki naszych klientów rozwiązania.

KROK 3
IDENTYFIKACJA WIZUALNA
Na tym etapie Nasza wykwalifikowana kadra grafików przygotowuje projekt opakowania zewnętrznego i etykiety. Spójny i dopracowany projekt kształtuje tożsamość marki i pozwala na zaistnienie w świadomości klientów. Decydując się na współprace z Nami, Nasi klienci mają pewność, że stworzymy dla nich projekt, który poprzez unikalny charakter wyróżni jej produkty spośród konkurencji i sprawi, że na długo pozostanie w pamięci.

KROK 4
OPRACOWANIE PROTOTYPÓW
Przed produkcją całego zamówienia rekomendujemy zamówienie prototypów, tak by Nasi klienci mogli w rzeczywistości zobaczyć gotowy produkt i jeżeli istnieje taka potrzeba wprowadzić ewentualnie kosmetyczne poprawki.

KROK 5
PRODUKCJA
Po zaakceptowaniu przez klienta prototypów, rozpoczynamy proces produkcji. Dzięki Naszym wysokim mocom produkcyjnym mamy możliwość zaoferowania Naszym klientom bardzo atrakcyjne i krótkie terminy dostaw.

KROK 6
KONFEKCJONOWANIE I WYSYŁKA
Po zaakceptowaniu przez klienta prototypów, rozpoczynamy proces produkcji. Dzięki Naszym wysokim mocom produkcyjnym mamy możliwość zaoferowania Naszym klientom bardzo atrakcyjne i krótkie terminy dostaw.

Nasze wartości

Jakość, innowacyjna technologia, produkty, odpowiedzialność społeczna, realizacja indywidualnych zamówień, najszersza na rynku gama zapachów, możliwość wykonania świeczki według indywidualnych potrzeb klientów.

Skontaktuj się z nami

PolHeaven  Sp. z o.o

Adres

Łajski, ul. Henryka Wieniawskiego 3

National sales / orders

(+48) 605-694-153
info@candlesmassage.com

Export / import / privatelabel

(+48) 601-896-253